Listing ref: en24-flat-bar-30mm-mex969
| Grade | EN24 |
|---|---|
| Standard | BS970 |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 1.800 MT |
| Surface | Bright Drawn |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Thickness | 30 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Length | 3,000 mm |