Listing ref: 12379-forged-flat-20x105mm-mex3198
| Grade | 1.2379 |
|---|---|
| Standard | DIN |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 0.600 MT |
| Surface | Black (Forged) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Thickness | 20 mm |
|---|---|
| Width | 105 mm |
| Length | 4,000 mm |