Listing ref: 12379-forged-flat-27x52mm-mex3200
| Grade | 1.2379 |
|---|---|
| Standard | DIN |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 1.000 MT |
| Surface | Black (Forged) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Partial Qty | Acceptable |
| Thickness | 27 mm |
|---|---|
| Width | 52 mm |
| Length | 5,000 mm |