Listing ref: 12379-forged-flat-32x80mm-mex3207
| Grade | 1.2379 |
|---|---|
| Standard | DIN |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 0.700 MT |
| Surface | Black (Forged) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 32 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Length | 5,000 mm |