Listing ref: 12379-forged-flat-40x65mm-mex3210
| Grade | 1.2379 |
|---|---|
| Standard | DIN |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 0.800 MT |
| Surface | Black (Forged) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 40 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Length | 5,500 mm |