Listing ref: 12379-forged-plate-130x510mm-mex3219
| Grade | 1.2379 |
|---|---|
| Standard | DIN |
| Form | Plate |
| Quantity | 0.500 MT |
| Surface | Black (Forged) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Thickness | 130 mm |
|---|---|
| Width | 510 mm |
| Length | 2,500 mm |