Listing ref: 12379-forged-plate-80x455mm-mex3215
| Grade | 1.2379 |
|---|---|
| Standard | DIN |
| Form | Plate |
| Quantity | 1.100 MT |
| Surface | Black (Forged) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 80 mm |
|---|---|
| Width | 455 mm |
| Length | 2,500 mm |