Listing ref: cr12mov-forge-flat-50x155mm-mex3261
| Grade | Cr12MoV |
|---|---|
| Standard | GB |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 0.200 MT |
| Surface | Black (Forged) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 50 mm |
|---|---|
| Width | 155 mm |
| Length | 2,000 mm |