Listing ref: cr12mov-forge-flat-65x305mm-mex3262
| Grade | Cr12MoV |
|---|---|
| Standard | GB |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 0.400 MT |
| Surface | Black (Forged) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 65 mm |
|---|---|
| Width | 305 mm |
| Length | 3,000 mm |