Listing ref: d2-flat-bar-25mm-mex897
| Grade | D2 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 0.800 MT |
| Surface | Ground |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Partial Qty | Acceptable |
| Thickness | 25 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Length | 1,000 mm |