Listing ref: d2-knl-flat-13x105mm-mex3221
| Grade | D2 KNL |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 0.900 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Thickness | 13 mm |
|---|---|
| Width | 105 mm |
| Length | 3,500 mm |