Listing ref: d2-knl-flat-20x150mm-mex3232
| Grade | D2 KNL |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 0.300 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 20 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Length | 4,500 mm |