Listing ref: d2-knl-flat-50x105mm-mex3257
| Grade | D2 KNL |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 1.000 MT |
| Surface | Black (Forged) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 50 mm |
|---|---|
| Width | 105 mm |
| Length | 4,000 mm |