Listing ref: d3-flat-bar-155x155mm-mex3001
| Grade | D3 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 0.800 MT |
| Surface | Black (Forged) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 155 mm |
|---|---|
| Width | 155 mm |
| Length | 5,800 mm |