Listing ref: d3-flat-bar-32x32mm-mex2960
| Grade | D3 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 1.200 MT |
| Surface | Black (Forged) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 32 mm |
|---|---|
| Width | 32 mm |
| Length | 5,000 mm |