Listing ref: h13-flat-25x155mm-mex3306
| Grade | H13 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 0.500 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Thickness | 25 mm |
|---|---|
| Width | 155 mm |
| Length | 3,500 mm |