Listing ref: h13-flat-27x130mm-mex3309
| Grade | H13 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 0.600 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 27 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Length | 4,500 mm |