Listing ref: h13-flat-305x305mm-mex3386
| Grade | H13 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 1.000 MT |
| Surface | Black (Forged) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Partial Qty | Acceptable |
| Thickness | 305 mm |
|---|---|
| Width | 305 mm |
| Length | 2,000 mm |