Listing ref: h13-flat-50x130mm-mex3323
| Grade | H13 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 0.700 MT |
| Surface | Black (Forged) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 50 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Length | 3,500 mm |