Listing ref: h13-flat-65x358mm-mex3336
| Grade | H13 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 0.600 MT |
| Surface | Black (Forged) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Thickness | 65 mm |
|---|---|
| Width | 358 mm |
| Length | 5,000 mm |