Listing ref: h13-plate-130x405mm-mex3369
| Grade | H13 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Plate |
| Quantity | 0.500 MT |
| Surface | Black (Forged) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 130 mm |
|---|---|
| Width | 405 mm |
| Length | 3,000 mm |