Listing ref: h13-plate-255x255mm-mex3381
| Grade | H13 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Plate |
| Quantity | 0.900 MT |
| Surface | Black (Forged) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 255 mm |
|---|---|
| Width | 255 mm |
| Length | 3,000 mm |