RFQ ref: en24-flat-bar-40mm-rfq1086 · Steel · Entry open
| Grade | EN24 |
|---|---|
| Standard | BS970 |
| Form | Flat Bar |
| Quantity Required | 3.000 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | Normalised |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Max Participants | 5 sellers |
| Participants | 0 registered · 5 slots left |
| Period 1 Closes | 29 Apr 2026, 12:08 |
| Thickness | 40 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Length | 3,000 mm |