RFQ ref: is2062-e250a-angle-50mm-rfq1358 · Steel · Entry open
| Grade | IS2062 E250A |
|---|---|
| Standard | IS2062:2011 |
| Form | Angle |
| Quantity Required | 2.200 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Max Participants | 5 sellers |
| Participants | 0 registered · 5 slots left |
| Period 1 Closes | 29 Apr 2026, 14:38 |
| Leg A | 50 mm |
|---|---|
| Leg B | 6,000 mm |