RFQ ref: is2062-e250b-angle-5mm-rfq1128 · Steel · Entry open
| Grade | IS2062 E250B |
|---|---|
| Standard | IS2062:2011 |
| Form | Angle |
| Quantity Required | 5.300 MT |
| Partial Qty | Acceptable |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Max Participants | 5 sellers |
| Participants | 0 registered · 5 slots left |
| Period 1 Closes | 29 Apr 2026, 14:17 |
| Leg A | 30 mm |
|---|---|
| Leg B | 20 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Length | 12,000 mm |