RFQ ref: is2062-e410a-plate-8mm-rfq1143 · Steel · Entry open
| Grade | IS2062 E410A |
|---|---|
| Standard | IS2062:2011 |
| Form | Plate |
| Quantity Required | 1.900 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Max Participants | 5 sellers |
| Participants | 0 registered · 5 slots left |
| Period 1 Closes | 29 Apr 2026, 14:17 |
| Thickness | 8 mm |
|---|---|
| Width | 1,500 mm |
| Length | 3,000 mm |