RFQ ref: ms-angle-3mm-rfq1272 · Steel · Entry open
| Grade | MS |
|---|---|
| Standard | |
| Form | Angle |
| Quantity Required | 5.700 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Max Participants | 5 sellers |
| Participants | 0 registered · 5 slots left |
| Period 1 Closes | 29 Apr 2026, 14:38 |
| Leg A | 30 mm |
|---|---|
| Leg B | 30 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Length | 12,000 mm |