RFQ ref: ss304-plate-12mm-rfq1066 · Steel · Entry open
| Grade | SS304 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Plate |
| Quantity Required | 6.000 MT |
| Partial Qty | Acceptable |
| Surface | Pickled |
| Processing | Annealed |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Max Participants | 5 sellers |
| Participants | 0 registered · 5 slots left |
| Period 1 Closes | 29 Apr 2026, 12:06 |
| Thickness | 12 mm |
|---|---|
| Width | 1,500 mm |
| Length | 3,000 mm |