RFQ ref: ss304-plate-12mm-rfq3402 · Steel · Entry open
| Grade | SS304 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Plate |
| Quantity Required | 5.500 MT |
| Surface | Pickled |
| Processing | Normalised |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Max Participants | 5 sellers |
| Participants | 0 registered · 5 slots left |
| Period 1 Closes | 03 May 2026, 18:00 |
| Thickness | 12 mm |
|---|---|
| Width | 1,500 mm |
| Length | 2,900 mm |