RFQ ref: ss304-sheet-2mm-rfq3392 · Steel · Entry open
| Grade | SS304 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Sheet |
| Quantity Required | 2.900 MT |
| Surface | Pickled |
| Processing | Normalised |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Max Participants | 5 sellers |
| Participants | 0 registered · 5 slots left |
| Period 1 Closes | 03 May 2026, 06:00 |
| Thickness | 2 mm |
|---|---|
| Width | 1,250 mm |
| Length | 2,600 mm |